Etkisi ve Yan Etkileri

Yeşil kahve zayıflamanıza yardımcı bir gıda takviyesidir ve kullanımı ile uzun vadeli kilo vermeye başlayabilirsiniz.İçerdiği kafein miktarı ile kilo vermede kliniksel ortamlarda testlere tabi tutulup denenmiştir ve sınavını başarı ile geçmiştir. İştah kapatıcı özelligi ile aşirı gıda tüketiminizin önüne geçerek aşirı kilo almanızı önler.

Ağız kuruluğu hissi ile günde 3 litreye yakın su içmenizi sağlayıp yak yakımını fazlalaştırıp yakılan yağların idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlar. Düzenli kullanımda ayda 4 kiloya kadar kilo verdirdiği gözlenmiştir. Ürün tamamen bitkisel içerikli olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İçeriği yeşil kahve ekstratı,L-cartine,erica,rose marinus gibi doğal bitkilerden oluşmaktadır. Tarım bakanlığı onayı ile üretildiginden dolayı bitkisel bir takviye olduğu adli mecralar tarafından da onaylanmıştır.

İlk kullanımda anında etki almak mümkün olmayabilir bazı kullananların 2 hafta kullandıktan sonra neden kilo veremedim gibi yorumları ile karşilaşiyoruz. İnsanların metabolizma düzenleri farklı olduğundan dolayı hemen kilo vermek bazen kolay olmayabilir. Bizler Yeşil kahve ürününü tam anlamıyla bitene kadar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Metabolizmayı hızlandırdığı için hiper tansiyon hastalarına kullanımını tavsiye etmiyoruz. Bazı kullanan kişilerde ise hızlı şekilde kilo verdirmeye başladığı da saptanmıştır fakat yinede belirtmekte fayda var he insanda ki metabolizma çalisma şekli değişik olduğundan dolayı alınan sonuçlar kişiden kişiye değişim gösterir.

Etkisi ve Yan Etkileri” üzerine 5 yorum

  1. Merhabalar Kızım 20 aylık emziriyorum içsem sıkıntı olurmu acaba cevap verirseniz sevinirim Teşekkürler.

  2. hıc bı faydası yok bır aydır kullanıyorum sporda yapıyorum suda ıcıyorum ama tık yok

  3. levotran 75 mg. lık trioid ilacı kullanıyorum. ayrıca haşimato triodi hastasıyım. sakıncası varmı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>