Etkisi ve Yan Etkileri

Yeşil kahve zayıflamanıza yardımcı bir gıda takviyesidir ve kullanımı ile uzun vadeli kilo vermeye başlayabilirsiniz.İçerdiği kafein miktarı ile kilo vermede kliniksel ortamlarda testlere tabi tutulup denenmiştir ve sınavını başarı ile geçmiştir. İştah kapatıcı özelligi ile aşirı gıda tüketiminizin önüne geçerek aşirı kilo almanızı önler.

Ağız kuruluğu hissi ile günde 3 litreye yakın su içmenizi sağlayıp yak yakımını fazlalaştırıp yakılan yağların idrar yolu ile dışarı atılmasını sağlar. Düzenli kullanımda ayda 4 kiloya kadar kilo verdirdiği gözlenmiştir. Ürün tamamen bitkisel içerikli olup hiç bir yan etkisi bulunmamaktadır.

İçeriği yeşil kahve ekstratı,L-cartine,erica,rose marinus gibi doğal bitkilerden oluşmaktadır. Tarım bakanlığı onayı ile üretildiginden dolayı bitkisel bir takviye olduğu adli mecralar tarafından da onaylanmıştır.

İlk kullanımda anında etki almak mümkün olmayabilir bazı kullananların 2 hafta kullandıktan sonra neden kilo veremedim gibi yorumları ile karşilaşiyoruz. İnsanların metabolizma düzenleri farklı olduğundan dolayı hemen kilo vermek bazen kolay olmayabilir. Bizler Yeşil kahve ürününü tam anlamıyla bitene kadar kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Metabolizmayı hızlandırdığı için hiper tansiyon hastalarına kullanımını tavsiye etmiyoruz. Bazı kullanan kişilerde ise hızlı şekilde kilo verdirmeye başladığı da saptanmıştır fakat yinede belirtmekte fayda var he insanda ki metabolizma çalisma şekli değişik olduğundan dolayı alınan sonuçlar kişiden kişiye değişim gösterir.

“Etkisi ve Yan Etkileri” üzerine 11 düşünce

 1. Tavsiye ettiğiniz hap ile zayıflıyanların eski ve yeni durumlarını gösterir fotoğrafları
  isim ve adresleri,hapı kullamnadan önce ve sonraki kan tahlili sonuçları ile DR.
  Kontrol sonuçları. Görsel olarak faydalarını görmek isterim ve kullananlara birebir
  Sormak isterim. Bende de güven duygusu uyandırsın, kullanayım ve tavsiye ede
  yim.Ürün deneme gönderiminiz varmı? Sonuç alamama dutumunda iade garantisi
  Varmı? Kullanın sonucunda ortaya çıkabilecek herhangi bir rahatsızlıkta DR.ve
  Hastane masraflar karşılanıyormu?Teşekkür ediyorum, işlerinizde başarılar

 2. Yorumları okuyunca yazmak istedim bende mide problemi olan biriyim ve hemen herşey ülseri tetikliyor 1 aydır yeşil kahve tüketiyorum hiçbir rahatsızlık duymadım tabi hassasiyetiniz nasıl onu bilemiyorum benim baya kritikti :) şükür rahatım. Gerçi aynı ürün değil ama sonuçta içerik aynı,kullanmak isteyenler deneyebilir bence…

 3. Slm 4 gun dour kullaniyorum 1.5 kilo verdim bile bendeki kutuda Sabah Ve Oglen yemeklerden sonra yaziyor bende ogle kullan dim evet cok su iciyorum surekli Bir susuzluk var Ve aclik hissim cok azaldi tabii bu psikolojikte alabilir enerji duzeyim gayet iyi az Yemek Yememe rag men yogun hissetmiyorum umma rim sonuc iyi Olur herkeze Bol sans

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Zayıflamada yeni bir moda ; Yeşil kahvenin kilo verdirici etkisi